Beton Direk

Home Ürünlerimiz Beton Direği

Beton Direk

Bir çok özelliklere sahip olan beton direk sistemleri maksimum kalitesi sayesinde uzun yıllar boyu kullanılabilmektedir. Rüzgar, dolu, kar, yağmur, sel gibi durumlardan etkilenmeyen, her bütçeye hitap eden fiyat tarifesine sahiptir. Yer aldığı alana estetiklik katan beton direk sistemleri dış güvenliğin sağlanmak istendiği her alanda kullanılabilmektedir.

C-30 Beton Direklerin Avantajları Nelerdir?

Diğer beton direklere oranla kötü hava koşullarına karşı daha dayanımlı olduğundan maliyet bakımından da tüketicilerin avantajlı olmasını sağlamaktadır. Bu ürünler, kuru döküm el yapımı beton direklere oranla daha uzun ömürlüdür. Sektörümüzde bir çok beton direk çeşitlerine ulaşma imkanına sahipsiniz. Beton ürünlerin en büyük özelliği içindeki kullanılan malzemelerdir. Beton içerisine kullanılan argegaların ebatlarından kullandığımız çimento cinsi, kalitesi, beton kimyasalları kullanım oranları ve miktarları ciddi anlamda beton direklerin güçlü ve sağlam olmasını etkilemektedir. Ayrıca bir çok beton direk üreticisi beton kurutma süresini takip etmemektedir.

Firmamızda üretilen beton çit direklerinin kurutma süresi yakından takip edilmektedir. Kısaca anlatmak gerekirse beton direkler üretim aşamasında ilk önce içine kullanılacak demir donatı, yapacağınız beton ürüne entegre olması için üreteceğiniz beton elemanı ile içinde kullanacağınız demir donatı statik hesaplar yapılarak tespit edilmektedir.

Beton direklerin sonraki aşamasında daha önceden testleri yapılarak belirlenmiş olan agrega, çimento ve beton kimyasalı ile üretilen harcın kalıplara dökülerek betonun kurutma aşamasına alınması ile üretim işlemi tamamen teknik hesaplamalar sonucu tamamlanmış olur. Sonrasında, müşterilerimize satışa hazır olan ve montajını yapacağımız beton direkler üretim tarihi itibariyle en az 1 ay kurutmada beklemek kaydıyla müşterilerimize sunulmaktadır.

Beton direklerde alım yaparken veya montajlı yaptırırken hava koşullarını baz alarak beton direğin yazın güneş ışınlarından ve kışın don tehlikesinden zarar görmesini düşünerek değerlendirme yapmanızı tavsiye ederiz. Aksi halde sağlam olmayan beton direklere birkaç yıl sonrasında yapacağınız malzeme ve işçilik toplam yaptığınız yatırımın iki katına çıkma ihtimali kaçınılmazdır.

Firmamızın üretmiş olduğu beton çit direklerini tercih etmeniz durumunda, kullanım süresi ve sağlamlık bakımından oldukça düşük bir maliyet sunmaktayız. Firmamız tarafından üretilen beton çit direklerin geniş bir kullanım sahasına sahip olduğundan konut ve iş yeri alanı haricinde hayvancılık tesislerinde, ceviz bahçelerinde, meyve bahçelerinde, seralarda, kısacası tüm özel mülk ve arazilerde güvenle uygulanabilmektedir. Profesyonel anlamda güvenlik ve estetik hizmetlerini sunan garantili bir biçimde satıldığından güvenle uygulanacak bir beton çit direğidir.

Kullanım Alanları Nelerdir?

Zengin bir kullanım alanına sahip olan beton direk sistemleri bağ, bahçe, park sahalarında, konut ve iş yeri sahalarında, askeri sahalarda, kamu kurum ve kuruluş sahalarında, arsa ve tarla gibi özel arazili bölgelerde, toplu konut alanlarında, villa alanlarında ve daha pek çok sahalarda beton direk sistemi uzun vadeli olarak kullanılabilmektedir. En iyi fiyat garantisi ile satışa sunulan beton direk dış güvenlik ürünleri siparişlerinde, ödemeler havale/eft, nakit veya kredi kartı ile yapılabilmektedir.

Beton Direk

Güncel beton direk fiyatları 2023 için lütfen bizimle iletişime geçin.

Beton çit direkleri bahçeler, özel mülk, fabrika, sanayi, çevre düzenleme gibi etkenlerde sıkça kullanılan gözede hitap eden beton direği estetik açısından en çok tercih edilen direk çeşididir.

Bahçe beton direklerini sağlam ve kalite olarak seri üretim yapmaktayız. Bütün Türkiye ye gönderimini yaptığımız çit direklerimiz uzun ömürlü , bakım işlemi ve herhangi masraf gerektirmez. Aynı zamanda rüzgara, neme, suya dayanıklıdır.

Master-Planning-Icon

Zamanında Teslim

Beton direk ve beton çit ürünleri sipariş vermek için bizimle iletişime geç.

Interior-Design-Icon

Sağlam ve Uzun Ömürlü

Üretmiş olduğumuz beton direkler daha güçlü ve daha uzun ömürlüdür.

Sustainable-Design-Icon

Rakipsiz Hizmet

Ekonomik ve Kaliteli

Bahçe Beton Direkleri

Güncel Beton Direkleri İçin

HEMEN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇ

Bahçe Beton Direği

Güçlü, Uzun Ömürlü, Masrafsız, Bakım Gerektirmez, Ekonomik, Kaliteli

Üretim tesisimizde, deneyimli teknik personeller ve uzman kontrolünde üretilmektedir.
Çit sistemlerine çok iyi uyum gösterebilecek kapasitede bir özelliktedir.
Yer aldığı alana estetiklik katar.

Bahçe Beton Direği Ölçüleri

YÜKSEKLİK   DÜZ/EĞRİ  TEPE       BOYUN       DİP                 AĞIRLIK

2 .00 MT       DÜZ             8 – 8              –                 8 -12                  40 KG

2,40 MT        EĞRİ            8,50 -7      9 -7               9,50 -11,50        42 KG

2,50 MT        EĞRİ            8 – 8,50   8 – 8,50         9,50 – 13            49 KG

3,00 MT        EĞRİ           (NATO)   10 – 10               11 – 11 14 – 20   115 KG

3,15 MT        EĞRİ            (NATO)   10 – 10                10 – 12               120 KG

3,40 MT        EĞRİ           (NATO)    11- 10 11 –        10 14 – 20          135 K

beton çit fiyatları
Beton Çit Fiyatları için bizimle iletişime geç.