Call To Action

Home Elements Parsel Baca Elemanları

Parsel Baca Elemanları

Parsel baca elemanları, binalardaki atık su şebekelerini ana şebekeyle bağlayan bir sistem olarak bilinir. Bunun dışında akış doğrultusu sayesinde su seviyesinin değiştirilmesi gibi konularda da etkili olan bu elemanlar, su sızdırmayan düşey yapı olarak da ifade edilebilir. Genel olarak bakıldığında altyapı elemanları arasında önemli bir yere sahip olan parsel baca elemanları, atık su hatlarını kontrol eden sistemdir.

Firmamız tarafından sunulan parsel baca elemanları, yaşam alanlarının konforunu ve kalitesini artırmak amacıyla en kaliteli malzemelerden kusursuz bir işçilikle üretilir. Genellikle yapıların ihtiyaçları ve özelliklerini göz önünde bulundurarak hizmet veren firmamız, altyapı elemanlarını da en yeni ve güncel teknolojiyle imal ederek güvenli bir kullanım imkânı sağlayabilir.

beton parsel baca elemanı

HEMEN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇ

PARSEL BACA ELAMANI
Parsel baca elemanları, binaların atık su sistemini kontrol altında tutmaya yarayan en önemli altyapı elemanlarından biridir. Su sızdırmayan düşey bir yapı olarak tanımlanan bu elemanlar, su seviyesinin değiştirilmesi ya da atık su borularının ana şebekeyle birleştirilmesini sağlayan bir sistemdir.
helmet

%100 MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ