Ahır ızgarası

ahır ızgarası ahır ızgara fiyatları, ahır taban ızgarası fiyatları ızgara sistemi ahır ahır altı ızgara, maraş ahır ızgarası, hatay ahır ızgarası, antep ahır ızgarası, malatya ahıt ızgarası, adıyaman ahır ızgarası , diyarbakır ahır ızgarası

Ahır ızgarasının hayvanlar üzerindeki etkisi nelerdir?

Beton ahır ızgarası, hayvanların zarar görmeden yürümelerinin önüne geçer. Kayma gibi problemlerin önüne geçmek için beton yüzeyi tırtıklı olarak üretilmektedir.

Izgara aralıkları hayvanların rahat gezmeleri için tasarlanmıştır. Izgara yoluyla dışarı atılan hayvan gübresi hastalıklarında önüne geçmektedir.
Ahır ızgarasının en önemli özelliği, hayvanların hastalanmalarını önler. Süt verimliliğini arttırır, içeride kokusuz ortam oluşur ve kaliteli oksijen alımı sağlar. Avrupa’da yıllardır ahır ızgara sistemi kullanılmakta, süt verimliliğini ciddi oranda arttırdığı gözlenmektedir, aynı zamanda hastalanmaların ciddi oranda düştüğü izlenmiştir. Ülkemizde son 10 yıldır kullanılmakta fakat çiftçilerimiz bu teknolojik yapıyı geç öğrenmekte ve maliyet açısından gözlerini korkutmaktadır. Ahır ızgarası fiyatları oldukça uygun bir çiftçinin nerdeyse 1 yıllık kazancı ile amorti etmektedir. Çiftçi ve hayvan dostu ürünü sizlere sunuyor adresinize uygun fiyatla teslim ediyoruz.

ahır ızgarası ahır ızgara fiyatları, ahır taban ızgarası fiyatları ızgara sistemi ahır ahır altı ızgara