Izgara Sistemi Ahır

ahır ızgarası ahır ızgara fiyatları, ahır taban ızgarası fiyatları ızgara sistemi ahır ahır altı ızgara, malatya ahır ızgarası, , Beton ızgara ,ahır ızgarası , beton yapı elemanları, beton ahır ızgara fiyatları, ahır ızgara fiyatları ,maraş ahır ızgarası, antep ahır ızgarası, hatay ahır ızgarası

Avurpa’nın bir çok ülkesinde kırsal bölgelerinde bulunan ahırlarında kullanılmaktadır. Türkye’de de son zamanlarda yaygınlaşan ve modern hayvan besiciliğinde ahırlarında da kullanılmaya başlamıştır. Besi ahırlarında ızgaralı sistem ölçülerini istediğiniz ölçülerde ve kalıplarında kullanmaktayız.

Izgaralı sistem ahırlarda genel olarak kullanılan ölçüler;

100×300 cm – 100×200 cm – 100×100 cm olarak ölçülendirilir. Standart ölçülerin dışında da özel olarak beton ahır ızgaraları dökülebilir.

Izgara Sistemli Ahırlarda Göz Aralıkları Nasıl Olmalıdır?

Izgara sistemi göz aralıkları, sutünlar arası 3.5cmdir. Her boşluk 3.5cm olarak konik bir şekilde kalıba yayılır. Izgara sistemli ahırda Dışkı yüzeyde kalmaz ve koniklikten dolayı aşağıya kolay bir şekilde geçer.

Yüksek üretim kapasitesi ve hızlı termin ile Türkiye’nin bütün noktalarına hizmet vermekteyiz.

Izgaralı Sistem Ahır Fiyatları

beton ahır ızgarası fiyatları için lütfen bizimle iletişime geçiniz detaylı bilgi almaki için sağ aşşağıda bulunan butona basarak fiyat alabilirsiniz.