Ahır Izgarası

ahır ızgarası ahır ızgara fiyatları ahır taban ızgarası ızgara sistemi ahır ahır altı ızgara

Ahır ızgarası 2m, 3m, 4, genişliğinde üretimi yapılmaktadır. Özel istek doğrultusunda siparişleriniz alınır. Ahır ızgarası hayvan dışkısında bulunan sülfata dayanıklı olarak üretilmektedir. Zorlu hava şartlarına karşı ve birçok etkene karşı sağlam dayanıklı yapıya sahip betondur.

Ahır Izgarasını Neden Tercih Etmeliyim?

Büyükbaş ve küçükbaş hayvanlarınız için kalite standartlarına uyumlu ahır ızgara üretimi kaliteli kalıplarda dökümü yapılır, beton yüzeyin çıkıntı, çapak bulunmaz. Ahır ızgarası mazgal 3.5cm ila 4cm arası genişliğine göre değişiklik göstermektedir. Mazgal aralığı hayvan ayağına hiçbir şekilde zarar vermez. Izgara temizlik kısmına gelecek olursak dışkıyı sıyırma işleminde oldukça rahat edeceğinizi garanti ederiz Avrupa standartlarında uyumlu olan bu yapıyı hayvancılıkta öncü olan ülkelerde yıllardır kullanılmakta ve tercih edilmektedir. Beton kalitemiz en üst düzeyde c40/50 aynı zamanda kalite belgemiz ve bütün sertifikalara sahibiz. Araştırmalara göre ahırların doğal ortamdaki şartlarına uyumlu olması konfor içerisinde yaşaması için iç mekan temizliği oldukça önemli buna istinaden uzmanlar ızgara modeli geliştirmiş ve yüksek verimliliğe ulaşmışlardır. Dışkıdan bulaşan hastalıklar oldukça tehlikeli bunun çözümü ise beton ahır ızgaraları sayesinde dışkının mazgallar yolu ile aşağı kısıma dökülür, daha kuru ve temiz zemin hazırlamak olur, hayvanlar hem konfor içinde hemde temiz hava soluyarak strese girmez ve hastalanmazlar.

Maliyeti Gözünüzü Korkutmasın!

Yatırım maliyeti gözünüzü korkutmasın bu zemini sadece 1 defa yaptırıyorsunuz ve uzun yıllar kullanıyorsunuz tabi ızgaralar sayesinde işçilik daha az, hayvanların dışkı yoluyla hastalığa yakalanma sonucu ilaç masraflarının önüne geçerek tasarruf sağlar, böylece ahır ızgarasına harcadığınız parayı bir kaç yılda amorti eder.

Ahır Izgara Ölcüleri

2.00m-1.00m

3.00m-1.00m

4.00m-1.00m

Beton Sınıfı: C35 Sülfata karşı dayanıklı beton

Donatı: 8 tonluk araç yükü taşıma kapasitesine sahiptir.

Sülfata dayanıklı çimento ve özel reçinesi sayesinde aşınmayı önler ve uzun yıllar dayanıklılık sağlar. Hayvanların dışkı ve idrarla oluşabilecek zemin kaymasını önler. Beton ağırlığı 6-8 ton hesaplanmış, içeriye girecek ağır yüklü vasıtalarda düşünülmüş. Sipariş için bizimle iletişime geç.